Műszaki koordinátor állás

Műszaki Koordinátor munkatársat keresünk

Műszaki koordinátor feladata

Kollégáink támogatása az ingatlanfejlesztéseinkhez köthető projektek megvalósításában, kommunikációs, ügyviteli és dokumentációs szinten,  pontosan és precízen végzett háttérmunka.

Főbb feladatok:

  • hibabejelentések kezelése
  • árajánlatok készítése
  • kapcsolattartás az alvállalkozókkal
  • szakemberek munkafolyamatának szervezése, irányítása

Elvárások:

  • jó kommunikációs készség, határozottság
  • építőipari tapasztalat
  • önálló munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány
  • excel ismerete

Amit mi nyújtunk:

  • normális fizetés
  • laza munkaidő beosztás
  • céges autó
  • céges telefon, laptop,
  • vicces csapat.

Amennyiben úgy érzed meg tudsz felelni elvárásainknak és hosszútávra keresel munkát, akkor kérünk töltsd ki az alábbi mezőket és a FÉNYKÉPES önéletrajzod feltöltésével és a nettó bérigényed megjelölésével jelentkezz:

    Név*:

    Születési dátum (év-hó-nap)*:

    E-mail cím*:

    Telefonszám*:

    Nettó bérigény*:

    Önéletrajz (feltöltés: doc, docx, pdf, rtf, txt maximum méret: 5Mb)*:

    Honnan értesültél az állás ajánlatunkról?*:

    Megjegyzés:

    Az itt használt email címét semmilyen más célra nem használjuk, csak a kérdés megválaszolására, illetve ehhez szükséges kapcsolattartásra.

    Az Adatvédelmi tájékoztatót elolvastam és elfogadom!

    * jelölt mezők kitöltése kötelező!