Mérlegképes könyvelő állás

Mérlegképes könyvelő munkatársat keresünk

Cégünk tapasztalt mérlegképes könyvelőt keres teljes munkaidős állásban, aki szakértelmével és tapasztalatával segíteni tudja a teljes körű pénzügyi adminisztrációt.

Főbb feladatok:

  • Társasházak egyszeres és kettős könyvelésének vezetése, dokumentálása és rendszerezése
  • Pénzügyi kimutatások, beszámolók és egyéb jelentések elkészítése a hatóságok, tulajdonosok és vezetőség számára
  • Pénzügyi tranzakciók ellenőrzése, követése és dokumentálása
  • Havi és éves zárások elkészítése
  • Szoros együttműködés a társasházakkal
  • Törvényi változások nyomon követése és ezek adaptálása a mindennapi folyamatokba
  • Egyéb felmerülő adózási és könyvelési feladatok

Elvárások:

  • Mérlegképes könyvelői végzettség és legalább 3 év releváns tapasztalat a könyvelés területén
  • Magas szintű számítógépes ismeretek, különös tekintettel az MS Office és könyvelői szoftverekre
  • Naprakész számviteli és adózási ismeretek
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Pontos, precíz munkavégzés és jó időmenedzsment képesség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag
  • Stabil, megbecsült munkakörnyezet
  • Felelősségteljes, önálló munkakör
  • Szakmai fejlődési lehetőségek és továbbképzések támogatása

Munkavégzés helye: Harmadik kerület, Árpád hídhoz közel

Amennyiben hosszútávra keresel munkát és szeretnél csatlakozni dinamikus csapatunkhoz, akkor kérünk töltsd ki az alábbi mezőket és jelentkezz FÉNYKÉPES önéletrajzod feltöltésével és nettó bérigényed megjelölésével:

    Név*:

    Születési dátum (év-hó-nap)*:

    E-mail cím*:

    Telefonszám*:

    Nettó bérigény*:

    Önéletrajz (feltöltés: doc, docx, pdf, rtf, txt maximum méret: 5Mb)*:

    Honnan értesültél az állás ajánlatunkról?*:

    Megjegyzés:

    Az itt használt email címét semmilyen más célra nem használjuk, csak a kérdés megválaszolására, illetve ehhez szükséges kapcsolattartásra.

    Az Adatvédelmi tájékoztatót elolvastam és elfogadom!

    * jelölt mezők kitöltése kötelező!